Pohybové studio KLM

MY FIT studio, třída Kapitána Jaroše 2032/7b

+420 778 052 080

info@klmstudio.cz

www.klmstudio.cz

Popis:

CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI (18-36 měsíců)
CVIČENÍ PRO PŘEDŠKOLÁKY (3-6 let - bez rodičů)

Milí rodiče, prarodiče, tety…
chcete aktivně trávit čas se svými dětmi? Pomáhat jim objevovat a rozvíjet jejich pohybové, rozumové a sociální schopnosti?

Získat nové přátele, sdílet a vyměňovat si své zkušenosti s péčí o stejně staré děti?

Navštivte kurzy Pohybového studia KLM. Těšíme se na Vás v příjemných prostorách MY FIT studia - třída Kapitána Jaroše 2032/7b

K dispozici je:
- sál 150 m2 vybavený pomůckami, aparaturou, klimatizací- recepce s kavárnou a WiFi připojením na internet - šatny, sprchy, dětský koutek - možnost umístění kočárků ve vestibulu - pro rodiče cenově zvýhodněné vstupy na lekce MY FIT studia - pro děti po cvičení malá zdravá svačinka - možnost hlídání dětí během cvičení rodičů - cenově zvýhodněné parkování v garážích JD

Přijďte se rozhýbat, u dětí procvičit jemnou i hrubou motoriku, naučit se nová říkadla a písničky, užít si hry, zábavu a legraci. Čeká na Vás spousta zajímavých pomůcek, nářadí a náčiní.

CVIČE PRO DĚTI S NADVÁHOU A OBEZITOU (6-15 let) – od ledna – ZŠ Křídlovická

Tyto děti potřebují specifičtější pohybové aktivity a individuálnější přístup a taktéž osvětu týkající se výživy. Kurzy jsou proto doplněny edukací, při které si děti nenásilnou a hravou formou postupně osvojují zásady zdravého životního stylu tak, aby se pro ně staly přirozenou součástí jejich života.

Děti jsou pod odborným dohledem lektora, nutričního specialisty a trenéra a ke spolupráci jsou přizváni i rodiče, pro které jsou připraveny přednášky na téma výživy. Jde to i bez diet a hladovění. Pouze správnou skladbou jídelníčku, vhodnou pohybovou aktivitou a vůlí učinit změnu.

 

Nově přidané