PLAVÁČEK baby club

ZŠ Jasanová 2, 637 00 Brno

775 333 359, 603 830 188

brno@plavacek-deti.cz

www.plavacek-deti.cz/

Popis:

Plaveme s dětmi od 6 měsíců do 6 let a to každé úterý a sobotu dopoledne ve skupinkách rozdělených podle věku a pokročilosti.

Během roku probíhají tři kurzy - od ledna, dubna a září.
Každá lekce se skládá z 30 minut ve vodě a poté vedené baby masáže dle Jany Hašplové s výukou základních pojmů z aromaterapie.
Během plavání bude opět zajištěné hlídání dětí, jak pro ty, kteří s námi plavou, tak i pro sourozence, kteří ještě s námi plavat nemohou (např. čerstvě narozené miminko). Děti hlídají studentky Vysoké školy pedagogické. Děti jsou hlídány v samostatné místnosti (při vstupu do prostor bazénu), která je vybavena hrací dekou a hromadou hraček.

Sleva pro sourozence je 50%.  

V kurzech děti fotíme pod vodou i nad vodou, na konci kurzu nabízíme CD s těmito fotkami ke koupi. Ve vybraných kurzech je možné nechat si natočit podvodní DVD profesionálním kameramanem.

 

Plavání:

V Brně plaveme na těchto bazénech:

ZŠ Jasanová 2, 637 00 Brno – Jundrov (úterý dopoledne)

ZŠ Šlapanice, 664 51 Brno – venkov (sobota dopoledne)

 

Pobyty a semináře pro rodiny a dospělé

Od roku 1999 pro vás připravujeme rodinné pobyty a semináře s plaváním a bohatým programem.

Program pobytu i semináře je určen dětem od 2 měsíců do 15ti let a je zaměřený na celou rodinu a všechny jejich členy. Jeho součástí je dvakrát denně plavání, masáže dětí s aromaterapií, jedenkrát denně saunování, seznámení s přírodní aromakosmetikou, výtvarné a sportovní dílny, zpívánky a prožitkový večerní program pro rodiče.

Hlavním tématem pobytu a semináře

je voda a volný pohyb v ní. Celý Plaváček pojí velká láska a respekt k vodě a během společně strávené doby budeme mít dost času předat tuto naši zkušenost vám a vašim dětem. Také vodou léčíme bolesti těla i duše a díky bohaté praxi vám umíme být pomocníkem při emočně těžkých chvílích, tzn. při nemoci děťátka, při problémech ve výchově, atd. Umíme se ale také s vámi radovat a objevovat ještě neobjevené.

 

Plavání v rodinách s miminkem

Přijdeme za vámi, do vašeho domácího prostředí a ve vaší vaně, která je miminku bazénem, vám ukáže úchopy ve vodě a manipulaci s děťátkem. Uvidíte, jak vaše malé krásně plave na zádíčkách jen s malou vaší dopomocí a jak se krásně potápí. Vysvětlíme vám proč a jak dítě otužovat a jak se nebát saunování miminek.
Naučíte se miminko masírovat přírodním olejem - koliková masáž se speciálním olejem vám i miminku ušetří nejednu krušnou chvilku.
Popovídáme si o psychomotorickém vývoji, o prdíkách, o kojení, o spinkání či nespinkání. Ukážeme vám jak nosit děti v šátku či babyvaku.

 

Mobil: 775 333 359, 603 830 188

E-mail: brno@plavacek-deti.cz

Web: http://www.plavacek-deti.cz/

 Blanka1.jpg 

blanka2.jpg 

blanka3.jpg 

skupiny3.jpg 

 

Nově přidané