WIKYLAND - rodinné zábavní centrum

Svratecká 845 (za Sconto nábytkem)

tel.: 702 292 759, 775 297 733

recepce@wikyland.cz

www.wikyland.cz

Popis:

Pro rodiče s dětmi


Rodičové, máte doma prcka? Ve Wikylandu to pro něj bude senza pecka.


Vítáme Vás na stránkách rodinného zábavního centra WIKYLAND, které se řadí k největším zábavním centrům na Moravě. Naše zábavní centrum je založeno zejména na pohybových aktivitách dětí od 3 do 15 let. Nabízíme obrovské množství dětských atrakcí, stejně tak jako bohatý servis a dokonce i bezplatné prostory pro rodiče a doprovod dětí obecně, který v jiných zábavních centrech nenajdete.


Vaše děti u nás nalezenou nepřeberné množství atrakcí, které jim poskytnou spoustu zábavy, poznají nové kamarády, prožijí báječná dobrodružství a to všechno na netradičních místech v nejrůznějších koutech našeho zábavního centra, které se jen z pohledu samotné hrací plochy rozkládá na neuvěřitelných 2500 m².


Pro rodiče jsme připravili restauraci, kavárnu, kadeřnictví, kosmetické studio, současně velkou hračkárnu a obchod s dětským oblečením a specializovanou dětskou obuví, bezplatné WiFi, prosklený výhled na hrací plochu a mnoho dalšího. Zkrátka WIKYLAND myslí i na rodiče a jejich pohodlí.

Pro školy a školky

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,umíme si představit, jak musí být v průběhu školního roku složité zajistit dětem Vaší mateřské/základní školy kreativní a současně aktivní zábavu mimo prostory vašeho zařízení. A také velmi dobře víme, jak obrovským množstvím energie děti disponují.

Dovolte nám, abychom i Vám představili WIKYLAND, nejen rodinné zábavní centrum, ale i labyrint nejrůznějších atrakcí a míst pro nová dobrodružství, který nabízí i služby ve formě vzdělávacích aktivit pro děti předškolního a školního věku.

Poskytujeme řadu pohybových, vzdělávacích i rukodělných aktivit, a to vždy pod vedením profesionálních animátorů, na ploše zábavního centra, která přesahuje 3.000 m2.Stačí se jen včas zarezervovat Vámi zvolený termín a v tomto termínu nás společně s dětmi Vaší MŠ navštívit. Rezervovat si můžete kterýkoliv všední den, vždy od 9.00 do 11.30 hod.

Pro Váš komfort i bezpečí si můžete být jisti, že celý areál bude ve vybraném čase k dispozici pouze pro Vaše děti.

V rámci Vaší návštěvy dětem umožníme pohyb a využití všech nabízených atrakcí, včetně atrakcí s obsluhou (horolezecká stěna, rodeo býk, bungee trampolíny) a také dětské kino pro chvíle odpočinku.

Pro firmy


Vážená paní, Vážený pane,


možná je náš přístup netradiční, ale dovedeme si představit, jak může být náročné zajistit pro své kolegy, zaměstnance, zájmový spolek či skupinu kamarádů skutečně netradiční místo pro Vaše setkání, pro team building, pro společenský večer, pro školení nebo jinou událost tak, aby splňovalo bezesporu řadu specifických požadavků.


Jsme multifunkční rodinné zábavní centrum a disponujeme 2500 m2 hrací plochy, která čítá nespočet různých zábavních prvků, které jsou řádově z 80ti % konstruované i pro dospělé osoby, disponujeme plnohodnotnými gastro provozy, které uspokojí i náročnější klientelu, jedná se zejména o restauraci s kapacitou 90 míst k sezení, kavárnu a bar a přidružené provozy jako je kadeřnictví, kosmetika, prodejna hraček a dětského oblečení na dalších cca 1000 m2.


Zábavní centrum je svými dispozicemi a technickými možnostmi koncipováno nejen jako zábavní centrum, ale také jako netradiční prostředí pro školení zaměstnanců, unikátní firemní večírky a team buildingové aktivity. Pro kolektivy, vaše zaměstnance stejně jako obchodní partnery umíme připravit kompletní moderovaný program, který umožní jak školící aktivity, tak i zábavu.

BaBy Land

Štefánikova 3, 602 00 Brno

tel.: 549 240 468

info@kocarky-babyland.cz

www.kocarky-babyland.cz

Popis:
Prodej kočárků (Roan, Chicco, Inglesina, Peg-Pérego, Jeep a další), postýlek, autosedačky pro děti do 36 kg, cyklosedačky, doplňkový prodej a pozáruční servis

Otvírací doba:
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00

Brána k dětem

Orlí 17, 602 00 Brno

601 374 776, e-shop 723 567 664

info@branakdetem.cz

www.branakdetem.cz

Popis:

Brána k dětem - nákup všemi smysly

moderní látkové pleny
bio oblečení pro děti
fair trade bio oblečení pro dospělé
šátky na nošení dětí
přírodní kosmetika
ekologická drogerie

EKOdítě
EKOdomov
EKOmóda

Prodejna dále nabízí:
pravidelné kurzy a přednášky, dětský koutek, profesionální poradentsví.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek:      9:00 - 18:00

 brana-net.jpg

 

Cetrum těhotenské módy Belly

Orlí 482/3, Brno, 602 00 - Obchodní galerie Orlí

+420 702 498 698

bellybrno@seznam.cz

www.belly-tehotenska-moda.cz

Popis:

Specializovaná prodejna těhotenské módy Vám nabízí oblečení pro budoucí maminky v naší prodejně v pasáži na Orlí v Brně.
Pro těhotné maminky vybíráme značkovou těhotenskou módu. Vyzkoušejte si ho samy: uvidíte, že budete spokojená.
Nabízíme za příznivé ceny oblečení pro těhotné maminky značek:
ANITA
EMMA JANE
ESPRIT MATERNITY
LOVE2WAIT
MUTTI
NEW STREET
NOPPIES

S výběrem Vám ráda pomůže Sylva Nekvapilová, majitelka obchodu Belly.

FunBaby.cz

Masarykova 118, Modřice 664 42

Tel.: 547 422 743

info@funbaby.cz

www.funbaby.cz

Popis: Kvalitní kočárky, autosedačky, chůvičky a mnoho dalších produktů nejen pro děti.

Dětský obchod FunBaby je specializovaný obchod s dětským zbožím. V našem katalogu naleznete více než 30 000 položek, které jsou připraveny k distribuci. Objednané zboží si též můžete vyzvednout v našich kamenných prodejnách, v Brně a Ostravě, a nebo vám jej pohodlně zašleme domů při objednávce přes náš eshop www.funbaby.cz

Hračky HABADĚJ

Jiráskova 1a, Brno

731 061 102

habadej@habadej.cz

www.habadej.cz

Popis:

Habaděj - dětský pokoj s kouzlem přírody. Rodinný obchůdek kde najdete nejen hračky ze dřeva a přírodních materiálů, ale také dekorace do dětských pokojů, svítidla a nábytek.

Hracky_Habadej1.jpgHracky_Habadej2.jpgHracky_Habadej3.jpg

Kožešnictví SCHÖN

Pekařská 17, 602 00 Brno

Tel.: 543235052

schoen.petr@cbox.cz

www.kozesiny.com

Popis:

Zveme vás srdečně do našeho obchodu v Brně na Pekařská 17. Zde vám v přátelské atmosféře odborně poradí zkušení kožešníci. Budete překvapeni, jak rozmanité a funkční mohou být výrobky z jednoho z nejkrásnějších přírodních materiálů- z ovčích kožešin.

Pro děti nabízíme:

 • Babykožešiny
 • Babymokasíny
 • Babyrukavičky
 • Dětské domácí botičky
 • Dětská deka - pytel
 • Dětský pytel do kočárku
 • Deka do kočárku

kozesnictvi1.jpgboticky.jpg

Modelový svět

Josefská 7/9, Brno, 1.patro E-PASÁŽE

tel.: 776 346 869

jancik@modelovysvet.cz

www.modelovysvet.cz

Popis:

Na tomto místě se můžete seznámit s naším okouzlujícím kolejištěm, které stále vylepšujeme o další zajímavosti a atrakce. Kromě jezdících vlaků a autíček zde naleznete funkční lanovou dráhu a zábavní park, zářící hvězdičky na noční obloze (cca každých 10min), svítící okénka v domcích a lampičky na ulicích, větrné elektrárny, kamerový vlak, 1500 figurek atd.

V Modelovém světě můžete také zakoupit celou řadu doplňků k modelové železnici jako domečky, autíčka, posypový materiál, figurky, výběr ze 60 druhů pohlednic s tematikou železnice, dále autodráhy Carrera a doplňky k autodráze, nabízíme též široký výběr modelů autíček.

Otevírací doba:

út - pá   10:00 - 19:00
so - ne   9:30 - 18:00

modelsvet1.jpgmodelsvet3.jpg

MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA BRNO d.u.v.

Bohunická 52, Brno Horní-Heršpice 657 44

tel.: 547 101 911

e-mail: info@mubrno.cz

www.mubrno.cz

Popis:
Navštivte vzorkovou prodejnu tradičního českého výrobce textilních a plyšových hraček a vyberte si ze širokého sortimentu maňásků, kornoutů a plyšáků. Najdete u nás i oblíbené postavičky z TV večerníčků - Krtečka a jeho kamarády, Křemílka a Vochomůrku, Rákosníčka, Maxipsa Fíka, Boba a Bobka, Rumcajse s Mankou i Cipískem, Makovou panenku, Štaflíka a Špagetku, ale také třeba i JůHeláky s Mufem - v různých provedeních.
Otevírací doba: Po-Pá  7:30 - 14:30 hod. 

Plaváčci s.r.o.

třída Generála Píky 11, Brno

+420 733 195 054

info@plavacci.com

www.plavacci.com

Popis:

 

Prodej dětských plaveckých brýlí zn. Seal Kid, neoprenů zn. Konfidence a dalších pomůcek na plavání (vodolepky, desky, hadice, plavací pásky apod.). 

 

TEKO

Poliklinika Lesná, Halasovo nám. 1, Brno

tel.: 545 224 220, 545 224 205

berkova@teko-berk.cz

www.teko-berk.cz

Popis:
 • široký sortiment pro nastávající maminky a kojence
  s odborným poradenstvím porodní asistentky Hany Berkové
 • klimatizace
 • šaty, halenky, sukně, kalhoty, kraťasy, trička, svetry, prádlo, plavky...
 • výbavička pro novorozence, pomůcky pro kojící maminky, kosmetika pro maminky a kojence, postýlky, matrace, rychlozavinovačky, deky, povlečení, přebalovací podložky, kojící polštáře, polohovací válečky, baby vaky...
 • 10% sleva pro dvojčata, trojčata
 • otevřeno:
  po - čt  9:30 - 17:00
  pá        9:00 - 13:00

tekoberk2.jpg

V růžovém sadu občanské sdružení

Komenského 4, 664 44 Ořechov u Brna

Vladimír Procházka, 736 414 511

vladimir.prochazka@centrum.cz

www.vruzovemsadu.cz

Popis:

Zakázková výroba hraček a dalších předmětů ze dřeva.

Nabídka stavebnic autodráhy s autíčky pro děti. Stavebnice je otevřený systém a lze jednotlivá auta nebo díly autodráhy objednávat samostatně.
Silnice jsou vyrobeny z lakované MDF desky. Nemají spojovací prvky, které by se ulamovaly. Pouze se kladou na koberec. Nesmýkají se, protože jsou opatřeny „suchými zipy“. Je možné je libovolně napojovat. Autíčka jsou ze dřeva lípy a dalších listnatých stromů. Používané nátěrové hmoty dodává fa. Ademo ( www.ademo.cz ), jsou ekologické a zdravotně nezávadné. Zdobení je provedeno čalounickými hřebíky. Sestavení dráhy pro auta je velmi jednoduché. Na našich stránkách www.vruzovemsadu.cz v katalogu výrobků najdete další typy aut a také stavebnici kolejiště s vlaky, která se dá s autodráhou propojit.
Vyrábíme též auta se širšími koly, vhodná do pískoviště.

Naše výrobky je možné objednat osobně v naší dílně, ale i telefonicky.

Trvale nabízíme zapůjčení předváděcí autodráhy a kolejiště s vlaky i s kobercem 4x3m na jeden týden zdarma. Za dopravu si účtujeme 5,60Kč/km.

Reference
S naší autodráhou se můžete potkat například:
-  ve Středisku volného času Lata v Brně, na Plovdivské 8
-  v Salesiánském středisku mládeže v Brně, na Foersterova 2
-  v dětském oddělení v Knihovně Jiřího Mahena v Brně na Kobližné 4
-  v Základní škole v Brně, Kamínky 5

autodraha.jpgIMG_1832.jpg

Vše do školy

Okružní 29a, Brno 638 00

tel.: 728 781 759

info@vsedoskoly.cz

www.vsedoskoly.cz

Popis:
Prodáváme školní batohy a aktovky, studentské batohy, penály, tašky přes rameno a další školní potřeby od obalů a sešitů, přes potřeby do výtvarné výchovy až po desky na sešity, kufříky a sáčky na cvičky. U nás najdete batohy Topgal, Herlitz, Hama, Emipo, Bagmaster, Stil, Schneiders a další.

Otvírací doba:
Po – Pá: 8 – 15 hod.
Út: 8- 17.30 hod.

Zdravá výživa U Měnínské brány

Orlí 20, Brno

Tel: 542 21 10 64

www.branakezdravi.cz

Popis:
 • Velký výběr BIO potravin a BIO zeleniny, makrobiotické stravy, bezlepkové diety, DIA výrobků.
 • Netradiční celozrnné, BIO a makrobiotické pečivo
 • Vážené ořechy, semena, sušené ovoce
 •  Mořské i sladkovodní řasy
 • Kozí produkty
 • Čaje, bylinky a extrakty
 • Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy
 • Ekologické čistící prostředky
 • Přírodní kosmetika
 • Sportovní výživa

Pro Vaše děti

 • BIO produkty, BIO zelenina a ovoce
 • BIO kojenecké výživy, BIO čaje, BIO kaše
 • Dětská přírodní kosmetika –Weleda, Lavera, Eone aj.
 • Ekologické jednorázové pleny Moltex
 • NOVINKA – moderní látkové pleny (Popolini, Imse Vimse, Haipa-daipa,  Babyidea, Ellas House, Mommys Touch, Lotties, Tots Bots, Lotties) a další doplňky k přebalování
 • NOVINKA – oblečení z BIO bavlny firmy Lotties a Iobio

Odborná literatura
Poradenství
Ochutnávky
Dárkové balíčky
Dárek při nákupu nad 500 Kč
Slevy členům klubu Weleda

Otevírací doba
Po - Pá 7.30 - 18.00

Navštívit nás můžete též na prodejně v Brně - Řečkovicích:

 • Banskobystrická 176
  Brno - Řečkovice
  tel.: 724 037 065
 • Otevírací doba
  Po - Pá 8.00 - 18.00

zdravavyziva.jpg

 

Nově přidané