Bongo Brno - rodinný zábavní park

Pražákova 51, 619 00 Brno

777 639 172

info@bongobrno.cz

www.bongobrno.cz

Popis:

Advent a Vánoční Svátky v zábavním centru BONGO BRNO

Zábavní krytý park Bongo si pro Vás a Vaše ratolesti připravil na prosinec bohatý program, nové atrakce a mnoho zajímavých akcí. Velkou výhodou centra je možnost strávit společný čas rodičů se svými dětmi bez ohledu na počasí venku.

Právě v Bongu na Vás čeká asi nejvíc novinek. V těchto týdnech došlo v hale k rozšíření již tak obrovské multifunkční prolézačky, přibyly také krásné nové dekorace,  které zdobí právě tuto velkou atrakci, dokonce  v Bongu narazíte na „brněnského draka“. Těšit se můžete na nové vnitřní lanové centrum a na obrovskou pavoučí věž. Mimo to se v prosinci v hale objeví i 2 nové nafukovací megahrady. A když přijdete po novém koberci ke vstupu do rozšířené atrakce Afrika, možná se i leknete velkého krokodýla, který slezá s otevřenou tlamou dolů. A nebo je to ,,Brněnský drak,,? Ale tady Vaše cesta kolem světa po různých světadílech teprve začíná. Na dobrodružné výpravě do divoké africké džungle objevíte nekonečný labyrint chodeb, skluzavek, tobogánů, lanovek a žebříků. Součástí je nejvyšší skluzavka v ČR symbolizující vodopád a také adrenalinová skluzavka volný pád. V USA se projedete na závodní dráze, v Indonésii podniknete náročný výstup na vysokou sopku, v Brazílii si zahrajete fotbal, v Číně Vás pravděpodobně spolkne drak a v Antarktidě nezmrznete, ale vyřádí se tady hlavně nejmenší děti. Kdo někdy ztroskotal u pobřežních skalisek, dobře ví, jak je těžké vyšplhat na houpající se ostrov. Kdo to však dokáže, toho čeká opravdová Havaj. Na Madagaskaru a v Austrálii si zaskákáte jako klokan a na opravdový vrchol se děti i dospělí mohou dostat v Himalájích. Za opravdu příznivé ceny se pak můžete občerstvit v gastru. Běžný program byl v prosinci obohacen o každoroční vánoční dílničky, kde si děti můžou vyrobit něco pěkného pro své blízké v“ pátečním dárečkování“.

VÁNOČNÍ DÁRKY:
V našem zábavním parku se dají zakoupit dárkové vstupenky pro děti, dospělé i rodiny, balíčky s hračkou a vstupenkou nebo poukázky na wellness pobyt v hotelu Galaxie. Můžete je zakoupit v provozní době na recepci nebo objednat emailem.

OTEVÍRACÍ DOBA O SVÁTCÍCH:
O vánočních prázdninách je pro vás otevřeno každý den od 10 do 19 hodin! Zavřeno je ve dnech 24.,25.,31. a 1.1.2015.

Ekofarma Jalový dvůr

777 577 102

b.dlouha@email.cz

www.jalovydvur.cz

Popis:
POBYTY U KONÍ

Ekofarma Jalový dvůr se nachází na úpatí Ždánického lesa nedaleko Brna. Nabízí kromě překrásného zasazení do krajiny mnoho aktivit pro děti i dospělé. Své si najdou hlavně milovníci koní a zvířat. Na stráních se pasoucí ovce, koně s hříbaty či oslíci dodají ekofarmě skoro pohádkovou atmosféru.

Na ekofarmě Jalový dvůr prožijte den u koní ve společnosti několika dalších čtyřnohých kamarádů. Nabízíme jednodenní pobyty u koní nedaleko Brna v krásném prostředí Ždánického lesa. Čekají vás procházky s koňmi, jízda s oslíky a jiné dobrodružné aktivity.

Podrobné konkrétní informace se dozvíte ZDE

Já věřím na děti

+420 608 862 580

info@javerimnadeti.cz

www.javerimnadeti.cz

Popis:

Projekt „Já věřím na děti“ pořádá občanské sdružení Arpitha pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Michala Haška.
Záštitu dále převzali:
Truhlářství Václav Voda, zastoupená majitelem Václavem Vodou
Akon Česká republika,s.r.o. - KamvBrně.cz, zastoupená ředitelem společnosti Petrem Gondekem
Obecní úřad Podolí, zastoupený starostou ing. Vítězslavem Eliášem.
Martina Hasoňová, vedoucí projektu tel.: 608862580, e-mail: hasonova@arpitha.cz
Mgr. Lenka Bauerová, asistent projektu:    e-mail: bauerova@arpitha.cz
Pořádající organizace: Občanské sdružení Arpitha,  www.arpitha.cz
Doručovací adresa: Arpitha, 664 03 Podolí 139 (sídlo občanského sdružení)
Motto: „Pomáhat nejen slovy, ale i činem“
Projekt vznikl z potřeby ukázat dětem a připomenout rodičům, že existují i jiné hodnoty, než peníze a honba za výkonem. Děti jsou čisté a nepoznamenané materialismem a je jen na nás, jaké pohledy na život jim ukážeme.
Projekt „Já věřím na děti“ je určen pro děti základních škol prvního i druhého stupně a nižších tříd víceletých gymnázií za podpory jejich pedagogů a rodičů. Proběhne v měsících březen-květen 2013.
Cílem projektu je pomoc vybraným organizacím, které pečují nebo sdružují osoby se zdravotním postižením.

Představení pořádající organizace:
Arpitha je neziskové občanské sdružení, které svou činnost provozuje na základě zkušeností získaných dobrovolnými aktivitami v oblasti práce s dětmi a rodinami a vzděláváním na odborných seminářích. Hlavním cílem sdružení je spojení práce s dětmi a jejich rodiči a zvířaty, především aktivity u koní, výuka jízdy na koních a volnočasové aktivity s dětmi u koní, spolupráce s mateřskými a základními školami - naučné výukové programy, pořádání společensko-dobročinných akcí a závodů. Více na www.arpitha.cz.
Důležité odkazy:
Cíl projektu
Aktuální etapy projektu
Literární soutěž
Prodejní vernizáž
Slavnostní vyhlášení 8.5.2013
PARTNEŘI PROJEKTU

Kurzy zdravého nošení v Brně

Josefská 1, Brno

branakdetem@seznam.cz

www.branakdetem.cz/kurzy.php?id=2

Popis:

Milí rodiče,
na kurzu vázání dětí do šátků se společně naučíme úvazy pro nošení nejmenších miminek. Konkrétně procvičíme tyto úvazy:
- kolíbka v kříži s kapsou
- kolíbka ve dvojitém kříži
- vertikální úvaz kříž s kapsou uvnitř
- vertikální úvaz ve dvojitém kříži

Dále si budeme povídat o zásadách správného nošení dítěte v šátku, řekneme si, jak miminko do šátku dostat a jak ho vyndat a položit, aniž by se probudilo:-)
Dozvíte se, jaké jsou rozdíly nošení v zimě a v létě, omakáte si vhodné oblečení pro miminko i pro nosiče, budete vědět, co to je funkční prádlo, nosicí bunda nebo zateplovací kapsa.
Mezi vázáním Vám předáme praktické zkušenosti s nošením dětí a povíme si o výhodách šátku ve městě, na výletech i v obchodech.

Kdo nemá svůj šátek, může si ho u nás zapůjčit. Doporučujeme donést si vlastní panenku (na prodejně jsou k dispozici v omezeném množství) nebo můžete přijít s vlastním miminkem. Na prodejně je prostor miminko nakojit a přebalit.

Po skončení kurzu se Vám budeme individuálně věnovat a poradíme s veškerými Vašimi dotazy. Lektorka Vám pomůže s výběrem konkrétního šátku, zorientuje Vás mezi značkami šátků, vybere pro Vás správnou délku šátku, poví o různých materiálech, o rozdílných vlastnostech i údržbě šátku a v neposlední řadě i o ceně.

Cena kurzu: 120Kč

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Plaváčci s.r.o.

třída Generála Píky 11, Brno

+420 733 195 054

info@plavacci.com

www.plavacci.com

Popis:

AKTUÁLNĚ - JARNÍ POBYT V HARMATNICÍCH 19.5.-25.5.2013
Pojeďte s námi a užíjte si jaro v krásné přírodě na pomezí Vysočiny, nedaleko Brna. Budeme 2x denně plavat ve slaném  bazénku, cvičit, naučíme se masírovat, užijeme si vytvarku a tvoření, vycházky, zábavu venku i vevnitř. Každý večer hraný večerníček! :) Těšíme se na Vás.
Více info na tel.: 733 195 054 nebo na www.plavacci.com

BURZA JARNÍHO OBLEČENÍ - pátek odpoledne 12.4. na Tř. Generála Píky 11, Brno v prostorách Plaváčci, s.r.o. Pojďte pradat oblečení, které je už Vašemu dítku malé a nakupte nové za příznivé ceny. Počet míst je omenezen, takže neváhejte! Podrobnější infromace naleznete na: www.plavacci.com nebo na tel. 733 195 054.

Příměstské tábory v termínech 15.7.-19.7.2013 + 19.8.-23.8.2013 - s plaváním na téma Dobrodružství s Žofkou! Cena 2 990 Kč zahrnuje kompletní péči o děti, program, plavání i kvalitní stravu a pitný režim.

5.8.-9.8.2013 Čarovné léto s Harrym Potterem, bez plavání, ale zato nebude chybět koupaliště, kouzelná společná noc a návštěva lanového centra. Cena 2 550 Kč, opět zahnuje vše - program, rekvizity, materiál na výrobky, vstupy na koupaliště i do lanového centra, zdravou stravu a pitný režim...

Letní intenzivní kurzy plavání pořádáme letos v termínech 15.7.-19.7. a 19.8.-23.8.2013, tyto kruzy jsou velice oblíbené jak u začátečníků (i pro miminka od 5ti měsíců jsou vhodné), tak u děti již plavecky zdatných. Během jednoho týdne intenzivního plavání děti udělají velké pokroky nebo mohou snáz překonat obavy či strach jak z vody tak z potápění. Na intenzivních kurzech zároveň nabízíme individuálnější přístup lektorky, než v lekcí, které jsou během školního roku 1x týdne, lektorka tím, že s Vámi bude plavat každý den, tak může lépe vyjít vstříc potřebám a přáním právě vašeho dítka. Cena intenzivního kruzu je již od 1010 Kč.

 

Nově přidané