Bongo Brno - rodinný zábavní park

Pražákova 51, Brno

777 639 172

info@bongobrno.cz

www.bongobrno.cz

Popis: BONGO BRNO je jedinečný zábavní park pro celou rodinu.
V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.
 
Proč se u nás líbí dětem
BONGO BRNO přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. U nás se skutečně fantazii žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb ...

Proč se u nás líbí dospělým
Všechny atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí. Kromě zmiňovaného občerstvení park BONGO nabízí rodičům wifi zdarma, připravuje se počítačový koutek.. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.

V prostorách Bonga se konají různé akce, vystoupení, soutěže, večery jen pro dospělé, nocování pro děti, středeční dopoledne pro maminky s dětmi předškolního věku apod. Program je průběžně aktualizován na stránkách www.bongobrno.cz

BRuNO family park

Kigginsova 2, Brno-Slatina, 627 00

+420 515 535 570

recepce@brunofamilypark.cz

www.brunofamilypark.cz

Popis: Bruno Family Park je zábavní centrum pro rodiny s dětmi. Vnitřní areál je celoročně otevřený, venkovní areál poskytuje široké možnosti od jara do podzimu.

Celkem u nás najdete přes 40 jednotlivých atrakcí, spoustu zábavy a pro hladové krky máme připravenou buď brasserii Zobka, nebo restauraci Hnízdo. Věříme, že si návštěvu u nás užije opravdu každý!


Proč navštívit nový BRuNO family park?
 
- 40 unikátních atrakcí
- 14 patrový herní labyrint
- 5 narozeninových místností
- 8 plovoucích lodiček
- 3 kreativní dílny
- 34 322 balónků v oddělení Mláďat

a mnoho dalšího...


 
 

Cvičeníčko – veselé tělovýchovné programy pro děti v Brně

Sdužení fyzických osob CVIČENÍČKO - Mgr. Radmila Nemkyová (garant programu), cvičení na více místech v Brně

Tel.: +420 604 252 137

r.nemkyova@volny.cz

cvicenicko.gymnet.cz

Popis:

 - cvičení rodičů s dětmi od 3 let
-  cvičení dětí od 3 do 9 let

 

Pohybové aktivity – cvičení pro děti – do 3 let:

"Cvičeníčko" - veselé cvičení pro rodiče s dětmi na různých místech v Brně

Nabízíme tématicky zaměřené hodiny intenzivního pohybu s důrazem na rozvoj obratnosti a základy gymnastiky. Cvičíme v tělocvičně vybavené speciálním motivačním nářadím a náčiním pro malé děti.

· Brno -Nový Lískovec
(FITNESS CENTRUM "KAMEŇÁK", Oblá 51)

· Brno -Střed
(OBCHODNÍ DŮM KROKODÝL (3.patro), Zelný trh 14/16)

· Brno -Ivanovice
(SPORT CENTRUM IVANOVICE, Černohorská 20/22)Pohybové aktivity – cvičení pro děti – 3 – 9 let:

"Cvičeníčko" - veselé cvičení pro děti od 3 do 9 let na různých místech v Brně

Nabízíme tématicky zaměřené hodiny intenzivního pohybu s důrazem na rozvoj obratnosti a základy gymnastiky. Děti si vytvářejí kladný vztah k pohybovým aktivitám a připravují se tak k přechodu do sportovních oddílů různých sportů od rekreační až k výkonnostní či vrcholové úrovni. Cvičíme v tělocvičně vybavené speciálním motivačním nářadím a náčiním pro malé děti.

· Brno-Nový Lískovec
(FITNESS CENTRUM "KAMEŇÁK", Oblá 51)

· Brno-Střed
(OBCHODNÍ DŮM KROKODÝL (3.patro), Zelný trh 14/16)

· Brno-Ivanovice
(SPORT CENTRUM IVANOVICE, Černohorská 20/22)

· Brno-Žabovřesky
(WALDORFSKÁ ZŠ A MŠ, Plovdivská 8)

· Brno-Bohunice

(FSpS MU Univerzitní kampus, Kamenice 5)

Hotel International Brno - Fitness centrum

Husova 16, 659 21 Brno

tel.: 542 122 333

www.hotelinternational.cz

Popis: Fitness centrum, které vybudoval Hotel International slouží nejen jeho hostům, ale i široké brněnské veřejnosti. Svou komplexností je ojedinělým moderním zařízením v centru Brna. Můžete zde strávit den nejen sportovně a po zátěži zrelaxovat, ale též využít všech prostor jen k regeneraci a odpočinku. V létě oceníte jeho plnou klimatizaci.
Nabízíme využití veškerých následujících aktivit:
- Fitness s poradenstvím trenéra
- Whirlpool, Sauna, Infrasauna, Parní kabina, Vyhřívaný bazén se slanou vodou
- Indoor cycling
- Aerobní sál : Yoga, Ae MIX, Bodyfoming, Pilates,  Strečing, Balls, Zdravotní cvičení, ....
- Ricochet
- Masáže
- Tělové zábaly (detoxikace, odvodnění, celulitida, hluboká relaxace, mořské bahno)
- Aqua Aerobic
- Solarium Turbo

Pro rodiče nabízíme zdarma využití dětského koutku:
- prosklený hrací prostor, vybavení HARIBO, hračky, stavebnice, stoleček, papír, tužky, panenky, auta, video...

Bazen_1.jpgaerobic3.jpg

Jungle Park - lanové centrum

Bauerova 5, Brno - Pisárky

775 586 453

info@junglepark.cz

junglepark.cz

Popis:

Vítejte na naší prezentaci!
Jungle park je lanové centrum nacházející se v samém srdci Brna. Rozléhá se v nádherném prostředí lesa kolem řeky Svratky. Jeho poloha v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra a BVV z něj dělá pro svou dostupnost atraktivní místo pro aktivní odpočinek dětí i dospělých.

Komu je park určen
Jungle park je sportovně-rekreační areál, určený nejširší veřejnosti – dětem, mládeži, dospělým, jednotlivcům i kolektivům, sportovním klubům, zájmovým kroužkům, bezpečnostním složkám a všem, kteří chtějí zažít netradiční zážitek v korunách stromů. Velmi vhodný je park pro školní výlety. Přinese dětem dobrodružství v přírodě a obohatí je o nové zážitky a zkušenosti.

Jaké lezecké trasy park nabízí:
Základní trasa
- je nejdelší, s 33 překážkami, zavěšená ve výšce 3-7m nad zemí o celkové délce 356m. Středně obtížná, obzvlášť kouzelná při nočním lezení. Minimální výška lezce 140cm.

Bálúova Junior trasa
– lehká, zábavná, vzrušující s 20 překážek o celkové délce 180m. Určená hlavně rodinám s menšími dětmi. Minimální výška lezce 120cm v doprovodu osoby starší 15 let. Od 140cm samostatně.

Mauglího dětská trasa
– určená těm nejmenším. Speciální samojistící systém zajišťuje bezpečné lezení dětem již od 4 let, resp. od výšky 100cm. Trasu tvoří okruh 10 lanových překážek zavěšených ve výšce 2-4m. Děti na trase postupně vyzkoušejí nejrůznější lávky, žebříky a sítě. Na závěr trasy překonají ve speciální jezdící houpačce vzdálenost třicet metrů.

Šer Chánova adrenalinová trasa
  - náročná trasa s 20 překážkami, o délce 200m, která je určená zdatným a odvážným lezcům. Prověří Vaši fyzickou sílu, obratnost a taktiku. Doporučujeme nejdříve vyzkoušet méně obtížné trasy, abyste si osahali úroveň náročnosti překážek. Minimální výška lezce 165cm.
V parku vás čekají i dva 40m přejezdy přes řeku Svratku.

Atrakce
Kromě lanového parku můžete v našem centru využít doplňkové atrakce.

Powerfan
Adrenalinový bonbónek, který na jižní Moravě můžete vyzkoušet jedině u nás. Seskok volný pádem ze 13m. Nemusíte otevřít padák ani být přivázaní za nohy k bungee gumě a přesto, když vykročíte se zatajeným dechem do prázdna a padáte k zemi, vyplaví se vám pořádná dávka adrenalinu a než si stačíte říct ....no to je pecka, ucítíte, že váš pád zpomaluje a vy bezpečně a v pohodě přistáváte na zemi.
Min. váha: 30 kg | Max. váha: 120 kg

 

Trampolína
Standardní kruhová trampolína určená nejen k zábavě dětí. Při desetiminutovém skákání dáte svému tělu celodenní porci zdravého pohybu při kterém zapojíte většinu svalů na těle a navíc mozek dostane dávku endorfinů. Naše trampolíny vydrží i zatížení přes sto kilo tudíž může skákat opravdu každý.

Bungee trampolína
 
Podobně jako u normální trampolíny slouží k zábavě od těch nejmenších až po ty kteří se nestydí a naplno se dokáží vyřádit. Zde si můžete natrénovat složitější skoky – salta, aniž by hrozilo jakékoliv nebezpečí.

Poweriser
Sedmimílové boty. Naše vrcholná atrakce, v Brně si můžete jedině u nás vyzkoušet revoluční sportovní pomůcku, která změní Váš pohled na svět. Nejdříve se naučíte znovu chodit a pak už je jen na odvaze každého jak s obrovskou energií naloží.

Jednokolka
Vyzkoušet si Večerníčkovu jízdu na cirkusové jednokolce??? Není problém, přijďte k nám a můžete otestovat svou stabilitu a odvahu rozjet se na netradičním dopravním prostředku.

Chůdy
Tato atrakce, s bezkonkurenčně nejdelší historií, baví lidstvo již věky. Proč si tedy nezahrát třeba na potulné komedianty z minulého století.
Na atrakcích můžete využít odborných rad instruktorů.
Všechny naše atrakce jsou Vám k dispozici v době otevření lanového centra. Telefonicky lze objednat a jakoukoliv nebo všechny atrakce přivezeme na Vaši akci.
jungle2.jpg

 

Kulturní středisko OMEGA

Lidový dům, Musilova 2, Husovice, Kulturní dům Černá Pole, nám. SNP 33

tel. 545 211 891, 545 211 875

ksomega@iol.cz

www.ksomega.cz

Popis:
 •  hudební kurzy pro děti , jedná se o výuku hry na klavír, klávesy, kytaru, housle, zobcovou flétnu
 • dále nabízíme předhudební výchovu pro děti od 5 let. 
 • výuka probíhá v učebně Lidového domu Musilova 2, Husovice nebo v učebně
  Kulturního domu na nám. SNP 33, Černá Pole, místo výuky, den a hodinu lze domluvit dle přání zájemců.

omega1.jpg

Lanové centrum Proud

Milénova 13, 638 00 Brno

+420 607 111 477 (v pracovní dny 8-16hod)

brno@lanovecentrum.cz

www.lanovecentrum.cz/brno

Popis:

Lanové centrum PROUD Brno je venkovní areál nabízející programy pro školy, širokou veřejnost a firmy.
Program je vhodný pro každého od 10 let. Existují výjimky, kdy se programu účastní i děti ve věku od 6 do 10 let. V tomto případě je jistí jejich doprovod starší 18 let a je potřeba počítat také s tím, že těžší individuální a týmové vysoké lanové překážky pro ně budou nedosažitelné.
Kdy máme otevřeno?
LISTOPAD – BŘEZEN: zavřeno
DUBEN – ŘÍJEN: Na objednání: denně od 8 do 20 hodin,
Programy probíhají na objednávku (alespoň 2 dny předem)
Bez objednání: víkendy, svátky a během letních prázdnin (červenec - srpen) otevřeno od 10 do 19 hodin (v tuto dobu je pro vás v centru připraven instruktor, který vás provede programem)
Příměstské tábory
Přihlašování na tradiční tábory "pod lany" už běží. V loňském roce absolvolalo příměstský tábor v brněnském lanovém centru přes 300 dětí, malou ukázku si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Bližší informace a termíny najdete pod záložkou Příměstské tábory v menu nebo v letáku.
Provoz kanceláře:
Milénova 13, Brno - Středisko volného času Lužánky - pracoviště Lesná
pondělí až pátek, od 8 do 16:30 hodin
Co si u nás můžete zakoupit?
V průběhu programu si u nás můžete zakoupit občerstvení (nealkoholické nápoje, drobné sladkosti).

Mateřské centrum Loučka

Botanická 16, 602 00 Brno (budova kina Art, 1.patro)

+420 777 827 781

petra.louckova@centrum.cz

www.vytvarnadilnaloucka.cz

Popis: Mateřské centrum je otevřeno po celý školní rok každý pracovní den 9-12 15-18 hodin, v době letních prázdnin je provoz omezen.
Od října 2013 máme dětskou skupinu Palouček - hlídání dětí od 1 do 6 let.  Denně je otevřeno pro veřejnost, probíhají kroužky, dílničky pro rodiče s dětmi a jiné pravidelné nebo jednorázové kurzy.  Navštívit nás mohou i rodiče s dětmi nebo dospělí, kteří nemají zájem zúčastnit se programu. K občerstvení nabízíme čaj ,  kávu Nespresso, Caro káva. Děti si mohou pohrát v dětském koutku, vybrat tvoření ze stálé nabídky výrobků nebo zahrát společenskou hru. Rodiče prosíme aby dohlédli na děti, které si hrají v dětském koutku, aby nerušily ostatní účastníky programu. Děkujeme a věříme, že si společně užijeme radost z tvoření.
Naše MC je zárověň Family Pointem.

MATEŘSKÉ CENTRUM LOUČKA

 Po - Pá 9 - 12 a 15 - 18 hodin
- dopolední a odpolední kroužky pro děti
- hlídání dětí v dětské skupině palouček
- tvořivé příměstské tábory
- posezení u kávy nespresso
- dětský koutek plný hraček
- family events for expats

VÝTVARNÁ DÍLNA LOUČKA
otevřeno dle času kurzu a domluvy
- putovní dílničky pro děti
- kurz řezbářství
- tvořivé narozeninové oslavy
- dílny pro seniory
- kurzy pro dospělé
- výukové dílny pro mš a zš
- prodej hand-made výrobků

Míček Eda

Kulturní centrum Líšeň, p. o., Kotlanova 7, Brno

Petra Blahůšková, tel.: 606 312 300

Popis:
Setkávání maminek s dětmi od 6 měsíců do 6 let
 • Přijďte se:
  naučit básničky – cvičit – zpívat
  tancovat – malovat – kreslit
  lepit – tvořit – stříhat
  diskutovat na různá témata
 • Kde:   Kulturní centrum Líšeň KOTLANKA, Kotlanova 7, Brno – Líšeň
 • Kdy:   vždy jeden den v týdnu – úterý/čtvrtek
  !NOVINKA: Odpolední kurzy pro děti od 3 let - út/čt 16:00 - 17:00!
 • Cena:
  12 lekcí = 720,- Kč (á 60,-Kč)
  36 lekcí = 1800,- Kč (á 50,-Kč)
  Jednotlivá cena = 90,- Kč
 • ! Zápis pro další období:
  Po 3.9.  9:00 - 15:00
  Út 4.9.  9:00 - 15:00
  St 19.9.  9:00 - 15:00
  Čt  20.9.  9:00 - 12:00
 • Doprava:
  tramvaj č. 8 z hlavního nádraží, zastávka Kotlanova, autobus č. 56 a 78 ze Staré Osady, zastávka Horníkova

Tatínci jsou vítáni!

 

edapetra.jpeg

Plaváčci s.r.o.

třída Generála Píky 11, Brno

+420 733 195 054

info@plavacci.com

www.plavacci.com

Popis:

 

Máme více než 10ti letou tradici v oboru, zkušené lektorky a inovativní metodu inspirovanou novými trendy v plavání. Přidejte se k nám a staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem.

Nabízíme: 
 
plavání kojenců od 6ti měsíců, batolat a dětí předškolního věku (každá lekce trvá 30 minut a je pod vedením obdobrné lektorky, která je s Vámi po celou dobu ve vodě.)
Zdokonalovací plavání na dráze (lekce má 45 minut a lektorka s dětmi není ve vodě - jedná se už o samostatně plavající děti)
Plavání pro miminka doma ve vaně (
kdy Vás doma navštíví naše zkušená lektorka, která Vás naučí jak s dítkem správně manipulovat, základy potápění a řekne Vám spoustu dalších užitečných informací). 

Bazénky kde plaveme:
Třída Generála Píky 11 (voda 30stupňů, čištěná pomocí UV lapmy, velká herna, parkoviště zdarma, příjemné zázemí.)
Kraví hora (výřivka, hrátkový bazén i dráha pro velké děti)
Wellness Kuřim (hrátkový bazén i dráha)
Rehabilitační bazén - Nemocnice u Milosrdných bratří (max. 5 detí ve skupince, voda 34stupňů)

Dále Vám nabízíme pobyty pro rodiny s dětmi s výukou plavání ve slaném bazénku, cvičení dětí i maminek, letní intenzivní kurzy plavání, velmi oblíbené letní příměstské plavací tábory, hlídání dětí, půjčovnu kostýmů a ještě mnohem víc ... více informací na www.plavacci.com

 

PLAVÁČEK baby club

ZŠ Jasanová 2, 637 00 Brno

775 333 359, 603 830 188

brno@plavacek-deti.cz

www.plavacek-deti.cz/

Popis:

Plaveme s dětmi od 6 měsíců do 6 let a to každé úterý a sobotu dopoledne ve skupinkách rozdělených podle věku a pokročilosti.

Během roku probíhají tři kurzy - od ledna, dubna a září.
Každá lekce se skládá z 30 minut ve vodě a poté vedené baby masáže dle Jany Hašplové s výukou základních pojmů z aromaterapie.
Během plavání bude opět zajištěné hlídání dětí, jak pro ty, kteří s námi plavou, tak i pro sourozence, kteří ještě s námi plavat nemohou (např. čerstvě narozené miminko). Děti hlídají studentky Vysoké školy pedagogické. Děti jsou hlídány v samostatné místnosti (při vstupu do prostor bazénu), která je vybavena hrací dekou a hromadou hraček.

Sleva pro sourozence je 50%.  

V kurzech děti fotíme pod vodou i nad vodou, na konci kurzu nabízíme CD s těmito fotkami ke koupi. Ve vybraných kurzech je možné nechat si natočit podvodní DVD profesionálním kameramanem.

 

Plavání:

V Brně plaveme na těchto bazénech:

ZŠ Jasanová 2, 637 00 Brno – Jundrov (úterý dopoledne)

ZŠ Šlapanice, 664 51 Brno – venkov (sobota dopoledne)

 

Pobyty a semináře pro rodiny a dospělé

Od roku 1999 pro vás připravujeme rodinné pobyty a semináře s plaváním a bohatým programem.

Program pobytu i semináře je určen dětem od 2 měsíců do 15ti let a je zaměřený na celou rodinu a všechny jejich členy. Jeho součástí je dvakrát denně plavání, masáže dětí s aromaterapií, jedenkrát denně saunování, seznámení s přírodní aromakosmetikou, výtvarné a sportovní dílny, zpívánky a prožitkový večerní program pro rodiče.

Hlavním tématem pobytu a semináře

je voda a volný pohyb v ní. Celý Plaváček pojí velká láska a respekt k vodě a během společně strávené doby budeme mít dost času předat tuto naši zkušenost vám a vašim dětem. Také vodou léčíme bolesti těla i duše a díky bohaté praxi vám umíme být pomocníkem při emočně těžkých chvílích, tzn. při nemoci děťátka, při problémech ve výchově, atd. Umíme se ale také s vámi radovat a objevovat ještě neobjevené.

 

Plavání v rodinách s miminkem

Přijdeme za vámi, do vašeho domácího prostředí a ve vaší vaně, která je miminku bazénem, vám ukáže úchopy ve vodě a manipulaci s děťátkem. Uvidíte, jak vaše malé krásně plave na zádíčkách jen s malou vaší dopomocí a jak se krásně potápí. Vysvětlíme vám proč a jak dítě otužovat a jak se nebát saunování miminek.
Naučíte se miminko masírovat přírodním olejem - koliková masáž se speciálním olejem vám i miminku ušetří nejednu krušnou chvilku.
Popovídáme si o psychomotorickém vývoji, o prdíkách, o kojení, o spinkání či nespinkání. Ukážeme vám jak nosit děti v šátku či babyvaku.

 

Mobil: 775 333 359, 603 830 188

E-mail: brno@plavacek-deti.cz

Web: http://www.plavacek-deti.cz/

 Blanka1.jpg 

blanka2.jpg 

blanka3.jpg 

skupiny3.jpg 

Plavecká škola Rosnička

Majdalenky 10, Brno-Lesná

tel.: +420 734 692 474

info@plavani-rosnicka.cz

www.plavani-rosnicka.cz

Popis:

Plavecká škola Rosnička nabízí kurzy plavání dětí kojeneckého, batolecího a předškolního věku, letní intenzivní kurzy, příměstské tábory a pobyty s plaváním v krásné přírodě.

Kurzy probíhají v hezkém a čistém zázemí Světa wellness Infinit. Plave se v relaxačním (34°C) a zážitkovém (32°C) bazénu v malých skupinkách po 4-kojenci, 6-batolata a 7-předškoláci, dětech. Součástí vodního světa je i parní solná lázeň s eukalyptovými esencemi, kterou děti po každé lekci navštěvují už od nejútlejšího věku. Bazény splňují nejnáročnější hygienické a provozní podmínky pro pořádání dětských plaveckých kurzů od půlročních miminek.

V Rosničce se setkáte se špičkovým lektorským týmem. Instruktorky plavecké školy v lekcích vytvářejí příjemnou přátelskou atmosféru, abyste se ve vodě cítili bezpečně. Výuka plavání vychází z psychomotorického vývoje dětí a to je pravidlo, které je v Rosničce vždy respektováno.

Kromě odborně vedených kurzů plavání nabízí Rosnička ve spolupráci se Světem wellness Infinit plavání pro veřejnost rodičů s dětmi a rodinné víkendy ve wellness za zvýhodněné ceny.

Více informací o kurzech a o vstupech se dočtete na našich webových stránkách.

Playing Monkey s.r.o.

Skřivanova 12a, 602 00 Brno

+420 776 007 838

info@playingmonkey.cz

www.playingmonkey.cz

Popis:

Sportovní klub Playing Monkey je novinkou letošního roku. Založily jej pro vás dvě nadšené maminky. Hlavním důvodem pak byla především nedostačující nabídka zajímavého sportovního vyžití pro děti předškolního věku.
Pro vaše děti tedy nabízíme pestrou a nově vybavenou tělocvičnu s veškerým zázemím, která se nachází ve snadno dostupném sportovním areálu téměř v centru Brna. Tudíž jsou kurzy a cvičení pro děti doslova nadosah - objevte široké množství kurzů pro vaše děti jako je zumba, jóga, aerobic, street dance a mnoho dalších.
Dětský doprovod pak můžeme pozvat do útulné nekuřácké kavárny přímo nad tělocvičnu či k protáhnutí těla na tenisových kurtech, které patří také k areálu. Mimo nabídky sportovních kurzů pro děti připravujeme také v průběhu roku i víkendové odpolední aktivity, které vaše děti pobaví a vám umožní získat chvilku času pro sebe.

Pohybové studio KLM

MY FIT studio, třída Kapitána Jaroše 2032/7b

+420 778 052 080

info@klmstudio.cz

www.klmstudio.cz

Popis:

CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI (18-36 měsíců)
CVIČENÍ PRO PŘEDŠKOLÁKY (3-6 let - bez rodičů)

Milí rodiče, prarodiče, tety…
chcete aktivně trávit čas se svými dětmi? Pomáhat jim objevovat a rozvíjet jejich pohybové, rozumové a sociální schopnosti?

Získat nové přátele, sdílet a vyměňovat si své zkušenosti s péčí o stejně staré děti?

Navštivte kurzy Pohybového studia KLM. Těšíme se na Vás v příjemných prostorách MY FIT studia - třída Kapitána Jaroše 2032/7b

K dispozici je:
- sál 150 m2 vybavený pomůckami, aparaturou, klimatizací- recepce s kavárnou a WiFi připojením na internet - šatny, sprchy, dětský koutek - možnost umístění kočárků ve vestibulu - pro rodiče cenově zvýhodněné vstupy na lekce MY FIT studia - pro děti po cvičení malá zdravá svačinka - možnost hlídání dětí během cvičení rodičů - cenově zvýhodněné parkování v garážích JD

Přijďte se rozhýbat, u dětí procvičit jemnou i hrubou motoriku, naučit se nová říkadla a písničky, užít si hry, zábavu a legraci. Čeká na Vás spousta zajímavých pomůcek, nářadí a náčiní.

CVIČE PRO DĚTI S NADVÁHOU A OBEZITOU (6-15 let) – od ledna – ZŠ Křídlovická

Tyto děti potřebují specifičtější pohybové aktivity a individuálnější přístup a taktéž osvětu týkající se výživy. Kurzy jsou proto doplněny edukací, při které si děti nenásilnou a hravou formou postupně osvojují zásady zdravého životního stylu tak, aby se pro ně staly přirozenou součástí jejich života.

Děti jsou pod odborným dohledem lektora, nutričního specialisty a trenéra a ke spolupráci jsou přizváni i rodiče, pro které jsou připraveny přednášky na téma výživy. Jde to i bez diet a hladovění. Pouze správnou skladbou jídelníčku, vhodnou pohybovou aktivitou a vůlí učinit změnu.

Relaxační studio Na dvorku

Budínská 18, Brno - Slatina, vchod z ulice Hliník

mobil: 736 779 628, cvičení s dětmi Lenka Fasnerová tel.: 604 208 821

nadvorku@nadvorku.com

www.nadvorku.cz

Popis:

Kurzíky cvičení s koníkem Edou a baby masáže

 - kurzík obsahuje 5 lekcí, lekce budou probíhat pravidelně každé pondělí:

 • cvičení 1 - 2 roky  9:30 - 10:15
 • cvičení 2 - 3 roky  10:00 - 11:00
 • cvičení miminka 3 - 6 měsíců  13:00 - 13:45
 • cvičení 6 měsíců - 1 rok  14:00 - 14:45
 • cvičení 3 roky a více (možnost cvičení i bez rodičů)  15:00 - 15:45

- prostor pro baby masáže každé pondělí:

 • 8:30 - 9:30 a 11:30 - 12:30 ( možnost kurzů či individuální terapie, odborná instruktáž, masážní oleje a vonné esence, metodický materiál)
 • nutná rezervace místa předem!

- možnost využití sauny:
Umožněte vašim dětem zlepšit své zdraví pravidelným otužováním! Saunování probíhá v malých skupinkách pod dohledem pedagoga a fyzioterapeuta. Sauna probíhá jedenkrát týdně v rámci školní výuky, nebo mimoškolní činnosti, dle zájmu. S sebou přezůvky vhodné do vody, ručník na sednutí do potírny a osušku.

na-dvorku-noc2.jpgna-dvorku-pool.jpg

Sluníčko: hudebně - pohybové hry

Jarmila Kovaříková, prostory YMCA, Kounicova 2, Brno

tel.: 608 767639 (všední dny 13 - 15hod), 776 559 676

info@jarmila.com

www.jarmila.com

Popis:

- cvičení s dětmi zaměřené na jejich správný psychomotorický vývoj.
Pomocí písniček, říkadel, psychomotorických cvičení budeme bystřit zrak, sluch, hmat i další smysly Vašich děťátek, rozvíjet koordinaci a přiměřeně působit na celkový rozvoj dětí.
Vhodné pro děti od 6 měsíců do 2 let.slun_6.jpg
slun_3.jpg

Soukromá základní umělecká škola UNIVERSUM, s.r.o.

621 00 Brno - Řečkovice, Kořenského 23a

tel.: 541 225 173

e-mail: universum@volny.cz

http://www.universum.wu.cz

Popis:

Soukromá základní umělecká škola UNIVERSUM, s.r.o. nabízí dětem, žákům i studentům systematické vzdělávání v uměleckých oborech. Naším hlavním cílem je umožnit co největšímu počtu dětí přístup k umělecké a estetické výchově.

Máte doma dítě, které chvíli neposedí a má rádo pohyb? Přiveďte ho k nám!

Do tanečního oboru přijímáme děti od 4 let.

univ2.jpeguniv1.jpeg

STARLET - taneční škola

náborová kancelář v kině SCALA: po, st, pá 14 – 16 hod.

tel.:545 162 090, 549 253 911 i v noci, mobil 603 437 718

starlet@starlet-brno.cz

www.starlet-brno.cz

Popis:

Naše taneční škola STARLET pracuje v Brně již od roku 1968 a má tedy dlouholetou tradici. Působíme v krásném prostředí Domu kultury TEPLÁREN, kde jsou dva pěkné sály a prostory pro rodiče, čekající na děti.

            Kurzy vedou aprobovaní lektoři, mající prověřenou dovednost pro práci s dětmi. Členové našich klubů byli a jsou i mistři České republiky, mistři Evropy a proto jsou naše kurzy náročné.

1/ VĚK OD 3 DO 5 LET

 • KURZ TANCE  A POHYBOVÉ VÝCHOVY
2/ VĚK OD 5 DO 7 LET
 • KURZ TANCE A POHYBOVÉ VÝCHOVY
3/ VĚK OD 7 DO 12 LET
 • OSMIČKA KLUBY – KURZ TANCE A POHYBOVÉ VÝCHOVY
 • KLUB TANEČNÍHO SPORTU
  - dvakrát až třikrát v týdnu v odpoledních hodinách. Nácvik na soutěže, vystoupení, zájezdy.
 • PŘIPRAVUJEME KLUBY ROZTLESKÁVAČEK A DISKO TANCOVÁNÍ
 • TAKÉ PŘIPRAVUJEME KURZY FLAMENCA PRO DÍVKY I CHLAPCE
4/ VĚK OD 12 DO 15 LET
 • OSMIČKA KLUBY – KURZ TANCE A POHYBOVÉ VÝCHOVY
 • KLUB TANEČNÍHO SPORTU
 • PŘIPRAVUJEME KLUBY ROZTLESKÁVAČEK A DISKO TANCOVÁNÍ
 • TAKÉ PŘIPRAVUJEME KURZY FLAMENCA PRO DÍVKY I CHLAPCE

Organizujeme kurzy i pro rodiče, LETNÍ  A ZIMNÍ ŠKOLU TANCE PRO DĚTI, MLÁDEŽ I DOSPĚLÉ.

starlet2.jpgstarlet1.jpg

Středisko volného času Lužánky - pracoviště Labyrint

Švermova 19, 625 00 Brno

547 354 383

labyrint@luzanky.cz

www.labyrint.luzanky.cz

Popis: Pracoviště Labyrint najdete poblíž hranice brněnských sídlišť Bohunice a Starý Lískovec. Nabízí volnočasové aktivity pro děti a mládež od 12 do 20 let specificky zaměřené na různé druhy umění - divadlo, video, tanec, hudba. Najdete zde kroužky, výukové programy, tvořivé dílny, koncerty, divadelní přehlídky a festivaly i vzdělávací kurzy a semináře pro odbornou veřejnost. Labyrint je jedním z nemnoha odborných pracovišť v celé České republice věnujících se uměleckému vzdělávání, především pak dramatické výchově v různých jejích podobách. Dlouhodobě spolupracuje s Pedagogickou fakultou Masarykovy univerzity Brno a Divadelní fakultou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně.

Středisko volného času Lužánky - pracoviště Lány

Lány 3, 625 00 Brno

547 240 937

lany@luzanky.cz

www.lany.luzanky.cz

Popis: Pracoviště Lány se nachází v sídlišti Bohunice. Zaměřuje se na výtvarné, hudební, turistické a pohybové aktivity a nabídku činností pro celou rodinu. Najdete zde kroužky, tvořivé dílny, příležitostné akce, pobytové a prázdninové akce, programy pro školy a také miniškolku Maceška. Pracoviště se od začátku svého působení zaměřuje hlavně na mladé rodiny s malými dětmi především předškolního a mladšího školního věku.

Středisko volného času Lužánky - pracoviště Legato

Stamicova 7, 623 00 Brno

547 250 248

legato@luzanky.cz

www.legato.luzanky.cz

Popis: Pracoviště Legato najdete na sídlišti v Kohoutovicích. Nabízí kroužky, klubovou činnost, workshopy, přehlídky a festivaly, příležitostné akce i výukové programy pro děti, mládež i dospělé. Kroužky se zaměřují na taneční, sportovní a cirkusové aktivity. Najdete zde také Otevřený klub pro mládež 12–18 let a Klub maminek. Specifikem pracoviště Legato je projekt Cirkus LeGrando a s tím související dlouhodobá mezinárodní spolupráce s podobně zaměřenými organizacemi v Evropě.

Středisko volného času Lužánky - pracoviště Lesná

Milénova 13, 638 00 Brno

545 222 070

lesna@luzanky.cz

www.lesna.luzanky.cz

Popis:

Pracoviště Lesná najdete v krásném prostředí brněnského sídliště Lesná. Zaměřuje se hlavně na oblast sportu, estetiky a práci s nejmenšími dětmi. Najdete zde Sportcentrum (lyžování, orientační běh, gymnastika, stolní tenis, turistika), Sluníčko (práce s malými dětmi a aktivity pro celé rodiny), Oddělení estetiky (výtvarné a keramické aktivity) a Lanové centrum (sportovní vyžití na nízkých i vysokých lanových překážkách). Najdete tu také folklorní soubor Brněnský Valášek a miniškolku Maceška.

Středisko volného času Lužánky - pracoviště Lidická

Lidická 50, 658 12 Brno

549 524 111

lidicka@luzanky.cz

www.lidicka.luzanky.cz

Popis:

Pracoviště Lidická sídlí v historické budově uprostřed parku Lužánky v centru Brna. Zaměřuje se na široké spektrum činností mezi které patří kroužky, výukové programy, příměstské a pobytové tábory, kurzy, vzdělávání pro veřejnost a odborné soutěže a olympiády vyhlašované MŠMT. Pracoviště Lidická je nejen tradičním místem konání velkých akcí pro veřejnost, ale během školního roku nabízí i velký počet nejrůznějších příležitostných akcí. Pracuje zde 8 tematických oddělení které se zaměřují na modelářství, výpočetní techniku, fotografii, video a film, výtvarné aktivity a keramiku, rukodělné aktivity, rodinnou výchovu, dívčí kluby, pobyt v přírodě, zvířátka a rostliny, divadlo, hudbu, tanec, stolní hry, společenské vědy, jazyky, jógu a etiku i aktivity pro předškolní děti. Pracoviště Lidická je nejstarším a zároveň největším pracovištěm SVČ Lužánky.

Středisko volného času Lužánky - pracoviště Linka

Kosmonautů 4, 625 00 Brno

547 223 074

linka@luzanky.cz

www.linka.luzanky.cz

Popis: Pracoviště Linka ve Starém Lískovci připravuje volnočasové aktivity pro děti i dospělé. Zaměřuje se především na činnost v oblasti výtvarné výchovy a pohybových a tanečních aktivit. Najdete zde kroužky, dopolední programy pro rodiče s dětmi, tvořivé dílny, příležitostné akce, pobytové akce, tábory i výukové programy pro školy. Cílem pracoviště Linka je být přívětivým místem k setkávání s novými a zajímavými lidmi i s tvořivou činností a zpestřit tak svou nabídkou život v sídlišti.

 

Středisko volného času Lužánky - pracoviště Louka

Bzenecká 23, 628 00 Brno

544 212 315

louka@luzanky.cz

www.louka.luzanky.cz

Popis: Pracoviště Louka se nachází na jednom z nejlidnatějších brněnských sídlišť – na Vinohradech. Zaměřuje se především na estetické, sportovní a taneční aktivity. Louka nabízí kroužky, akce pro veřejnost, příměstské a letní tábory, pobytové akce pro rodiny s dětmi a výukové programy pro základní školy. Specifikem Louky jsou akce pro celé rodiny s dětmi a miniškolka Maceška.

 

Středisko volného času Lužánky - pracoviště Lyska

Oblá 51C, 634 00 Brno

547 351 031

lyska@luzanky.cz

www.lyska.luzanky.cz

Popis: Pracoviště Lyska najdete v brněnském sídlišti Kamenný vrch v městské části Nový Lískovec. Zaměřuje se na výtvarné a rukodělné činnosti, hudební aktivity, jazyky, práci s předškoláky a turistiku. Lyska nabízí kroužky, letní a zimní pobytové akce, příměstské tábory, tvořivé dílny i klubovou činnost. Nabídka Lysky je určena školákům, mládeži, dospělým i dětem předškolního věku.

 

 

Nově přidané