WIKYLAND - rodinné zábavní centrum

Svratecká 845 (za Sconto nábytkem)

tel.: 702 292 759, 775 297 733

recepce@wikyland.cz

www.wikyland.cz

Popis:

Pro rodiče s dětmi


Rodičové, máte doma prcka? Ve Wikylandu to pro něj bude senza pecka.


Vítáme Vás na stránkách rodinného zábavního centra WIKYLAND, které se řadí k největším zábavním centrům na Moravě. Naše zábavní centrum je založeno zejména na pohybových aktivitách dětí od 3 do 15 let. Nabízíme obrovské množství dětských atrakcí, stejně tak jako bohatý servis a dokonce i bezplatné prostory pro rodiče a doprovod dětí obecně, který v jiných zábavních centrech nenajdete.


Vaše děti u nás nalezenou nepřeberné množství atrakcí, které jim poskytnou spoustu zábavy, poznají nové kamarády, prožijí báječná dobrodružství a to všechno na netradičních místech v nejrůznějších koutech našeho zábavního centra, které se jen z pohledu samotné hrací plochy rozkládá na neuvěřitelných 2500 m².


Pro rodiče jsme připravili restauraci, kavárnu, kadeřnictví, kosmetické studio, současně velkou hračkárnu a obchod s dětským oblečením a specializovanou dětskou obuví, bezplatné WiFi, prosklený výhled na hrací plochu a mnoho dalšího. Zkrátka WIKYLAND myslí i na rodiče a jejich pohodlí.

Pro školy a školky

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,umíme si představit, jak musí být v průběhu školního roku složité zajistit dětem Vaší mateřské/základní školy kreativní a současně aktivní zábavu mimo prostory vašeho zařízení. A také velmi dobře víme, jak obrovským množstvím energie děti disponují.

Dovolte nám, abychom i Vám představili WIKYLAND, nejen rodinné zábavní centrum, ale i labyrint nejrůznějších atrakcí a míst pro nová dobrodružství, který nabízí i služby ve formě vzdělávacích aktivit pro děti předškolního a školního věku.

Poskytujeme řadu pohybových, vzdělávacích i rukodělných aktivit, a to vždy pod vedením profesionálních animátorů, na ploše zábavního centra, která přesahuje 3.000 m2.Stačí se jen včas zarezervovat Vámi zvolený termín a v tomto termínu nás společně s dětmi Vaší MŠ navštívit. Rezervovat si můžete kterýkoliv všední den, vždy od 9.00 do 11.30 hod.

Pro Váš komfort i bezpečí si můžete být jisti, že celý areál bude ve vybraném čase k dispozici pouze pro Vaše děti.

V rámci Vaší návštěvy dětem umožníme pohyb a využití všech nabízených atrakcí, včetně atrakcí s obsluhou (horolezecká stěna, rodeo býk, bungee trampolíny) a také dětské kino pro chvíle odpočinku.

Pro firmy


Vážená paní, Vážený pane,


možná je náš přístup netradiční, ale dovedeme si představit, jak může být náročné zajistit pro své kolegy, zaměstnance, zájmový spolek či skupinu kamarádů skutečně netradiční místo pro Vaše setkání, pro team building, pro společenský večer, pro školení nebo jinou událost tak, aby splňovalo bezesporu řadu specifických požadavků.


Jsme multifunkční rodinné zábavní centrum a disponujeme 2500 m2 hrací plochy, která čítá nespočet různých zábavních prvků, které jsou řádově z 80ti % konstruované i pro dospělé osoby, disponujeme plnohodnotnými gastro provozy, které uspokojí i náročnější klientelu, jedná se zejména o restauraci s kapacitou 90 míst k sezení, kavárnu a bar a přidružené provozy jako je kadeřnictví, kosmetika, prodejna hraček a dětského oblečení na dalších cca 1000 m2.


Zábavní centrum je svými dispozicemi a technickými možnostmi koncipováno nejen jako zábavní centrum, ale také jako netradiční prostředí pro školení zaměstnanců, unikátní firemní večírky a team buildingové aktivity. Pro kolektivy, vaše zaměstnance stejně jako obchodní partnery umíme připravit kompletní moderovaný program, který umožní jak školící aktivity, tak i zábavu.

Hračky HABADĚJ

Jiráskova 1a, Brno

731 061 102

habadej@habadej.cz

www.habadej.cz

Popis:

Habaděj - dětský pokoj s kouzlem přírody. Rodinný obchůdek kde najdete nejen hračky ze dřeva a přírodních materiálů, ale také dekorace do dětských pokojů, svítidla a nábytek.

Hracky_Habadej1.jpgHracky_Habadej2.jpgHracky_Habadej3.jpg

Modelový svět

Josefská 7/9, Brno, 1.patro E-PASÁŽE

tel.: 776 346 869

jancik@modelovysvet.cz

www.modelovysvet.cz

Popis:

Na tomto místě se můžete seznámit s naším okouzlujícím kolejištěm, které stále vylepšujeme o další zajímavosti a atrakce. Kromě jezdících vlaků a autíček zde naleznete funkční lanovou dráhu a zábavní park, zářící hvězdičky na noční obloze (cca každých 10min), svítící okénka v domcích a lampičky na ulicích, větrné elektrárny, kamerový vlak, 1500 figurek atd.

V Modelovém světě můžete také zakoupit celou řadu doplňků k modelové železnici jako domečky, autíčka, posypový materiál, figurky, výběr ze 60 druhů pohlednic s tematikou železnice, dále autodráhy Carrera a doplňky k autodráze, nabízíme též široký výběr modelů autíček.

Otevírací doba:

út - pá   10:00 - 19:00
so - ne   9:30 - 18:00

modelsvet1.jpgmodelsvet3.jpg

MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA BRNO d.u.v.

Bohunická 52, Brno Horní-Heršpice 657 44

tel.: 547 101 911

e-mail: info@mubrno.cz

www.mubrno.cz

Popis:
Navštivte vzorkovou prodejnu tradičního českého výrobce textilních a plyšových hraček a vyberte si ze širokého sortimentu maňásků, kornoutů a plyšáků. Najdete u nás i oblíbené postavičky z TV večerníčků - Krtečka a jeho kamarády, Křemílka a Vochomůrku, Rákosníčka, Maxipsa Fíka, Boba a Bobka, Rumcajse s Mankou i Cipískem, Makovou panenku, Štaflíka a Špagetku, ale také třeba i JůHeláky s Mufem - v různých provedeních.
Otevírací doba: Po-Pá  7:30 - 14:30 hod. 

V růžovém sadu občanské sdružení

Komenského 4, 664 44 Ořechov u Brna

Vladimír Procházka, 736 414 511

vladimir.prochazka@centrum.cz

www.vruzovemsadu.cz

Popis:

Zakázková výroba hraček a dalších předmětů ze dřeva.

Nabídka stavebnic autodráhy s autíčky pro děti. Stavebnice je otevřený systém a lze jednotlivá auta nebo díly autodráhy objednávat samostatně.
Silnice jsou vyrobeny z lakované MDF desky. Nemají spojovací prvky, které by se ulamovaly. Pouze se kladou na koberec. Nesmýkají se, protože jsou opatřeny „suchými zipy“. Je možné je libovolně napojovat. Autíčka jsou ze dřeva lípy a dalších listnatých stromů. Používané nátěrové hmoty dodává fa. Ademo ( www.ademo.cz ), jsou ekologické a zdravotně nezávadné. Zdobení je provedeno čalounickými hřebíky. Sestavení dráhy pro auta je velmi jednoduché. Na našich stránkách www.vruzovemsadu.cz v katalogu výrobků najdete další typy aut a také stavebnici kolejiště s vlaky, která se dá s autodráhou propojit.
Vyrábíme též auta se širšími koly, vhodná do pískoviště.

Naše výrobky je možné objednat osobně v naší dílně, ale i telefonicky.

Trvale nabízíme zapůjčení předváděcí autodráhy a kolejiště s vlaky i s kobercem 4x3m na jeden týden zdarma. Za dopravu si účtujeme 5,60Kč/km.

Reference
S naší autodráhou se můžete potkat například:
-  ve Středisku volného času Lata v Brně, na Plovdivské 8
-  v Salesiánském středisku mládeže v Brně, na Foersterova 2
-  v dětském oddělení v Knihovně Jiřího Mahena v Brně na Kobližné 4
-  v Základní škole v Brně, Kamínky 5

autodraha.jpgIMG_1832.jpg

 

Nově přidané