Hračky HABADĚJ

Jiráskova 1a, Brno

731 061 102

habadej@habadej.cz

www.habadej.cz

Popis:

Habaděj - dětský pokoj s kouzlem přírody. Rodinný obchůdek kde najdete nejen hračky ze dřeva a přírodních materiálů, ale také dekorace do dětských pokojů, svítidla a nábytek.

Hracky_Habadej1.jpgHracky_Habadej2.jpgHracky_Habadej3.jpg

Modelový svět

Josefská 7/9, Brno, 1.patro E-PASÁŽE

tel.: 776 346 869

jancik@modelovysvet.cz

www.modelovysvet.cz

Popis:

Na tomto místě se můžete seznámit s naším okouzlujícím kolejištěm, které stále vylepšujeme o další zajímavosti a atrakce. Kromě jezdících vlaků a autíček zde naleznete funkční lanovou dráhu a zábavní park, zářící hvězdičky na noční obloze (cca každých 10min), svítící okénka v domcích a lampičky na ulicích, větrné elektrárny, kamerový vlak, 1500 figurek atd.

V Modelovém světě můžete také zakoupit celou řadu doplňků k modelové železnici jako domečky, autíčka, posypový materiál, figurky, výběr ze 60 druhů pohlednic s tematikou železnice, dále autodráhy Carrera a doplňky k autodráze, nabízíme též široký výběr modelů autíček.

Otevírací doba:

út - pá   10:00 - 19:00
so - ne   9:30 - 18:00

modelsvet1.jpgmodelsvet3.jpg

MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA BRNO d.u.v.

Bohunická 52, Brno Horní-Heršpice 657 44

tel.: 547 101 911

e-mail: info@mubrno.cz

www.mubrno.cz

Popis:
Navštivte vzorkovou prodejnu tradičního českého výrobce textilních a plyšových hraček a vyberte si ze širokého sortimentu maňásků, kornoutů a plyšáků. Najdete u nás i oblíbené postavičky z TV večerníčků - Krtečka a jeho kamarády, Křemílka a Vochomůrku, Rákosníčka, Maxipsa Fíka, Boba a Bobka, Rumcajse s Mankou i Cipískem, Makovou panenku, Štaflíka a Špagetku, ale také třeba i JůHeláky s Mufem - v různých provedeních.
Otevírací doba: Po-Pá  7:30 - 14:30 hod. 

V růžovém sadu občanské sdružení

Komenského 4, 664 44 Ořechov u Brna

Vladimír Procházka, 736 414 511

vladimir.prochazka@centrum.cz

www.vruzovemsadu.cz

Popis:

Zakázková výroba hraček a dalších předmětů ze dřeva.

Nabídka stavebnic autodráhy s autíčky pro děti. Stavebnice je otevřený systém a lze jednotlivá auta nebo díly autodráhy objednávat samostatně.
Silnice jsou vyrobeny z lakované MDF desky. Nemají spojovací prvky, které by se ulamovaly. Pouze se kladou na koberec. Nesmýkají se, protože jsou opatřeny „suchými zipy“. Je možné je libovolně napojovat. Autíčka jsou ze dřeva lípy a dalších listnatých stromů. Používané nátěrové hmoty dodává fa. Ademo ( www.ademo.cz ), jsou ekologické a zdravotně nezávadné. Zdobení je provedeno čalounickými hřebíky. Sestavení dráhy pro auta je velmi jednoduché. Na našich stránkách www.vruzovemsadu.cz v katalogu výrobků najdete další typy aut a také stavebnici kolejiště s vlaky, která se dá s autodráhou propojit.
Vyrábíme též auta se širšími koly, vhodná do pískoviště.

Naše výrobky je možné objednat osobně v naší dílně, ale i telefonicky.

Trvale nabízíme zapůjčení předváděcí autodráhy a kolejiště s vlaky i s kobercem 4x3m na jeden týden zdarma. Za dopravu si účtujeme 5,60Kč/km.

Reference
S naší autodráhou se můžete potkat například:
-  ve Středisku volného času Lata v Brně, na Plovdivské 8
-  v Salesiánském středisku mládeže v Brně, na Foersterova 2
-  v dětském oddělení v Knihovně Jiřího Mahena v Brně na Kobližné 4
-  v Základní škole v Brně, Kamínky 5

autodraha.jpgIMG_1832.jpg

 

Nově přidané