BABY CAFE KICKIN

Haškova 4, Brno - Lesná

tel.: 545 222 111

info@babycafe.cz

www.babycafe.cz

Popis:

Otevírací doba:
po - pá 10:00 - 18:00

- nabízíme veškerý sortiment nového i použitého kojeneckého a dětského textilu do velikosti 150
- prodej hraček
- přijímáme do komisního prodeje zachovalé oděvy, obuv, kočárky, sedačky a další
- sezónní výprodeje

shop3.jpgshop4.jpg

Baby kavárna Hvězdička

Horníkova 34 (areál polikliniky v přízemí), Brno - Líšeň

775 685 343

email@babykavarnahvezdicka.cz

www.babykavarnahvezdicka.cz

Popis:

Baby kavárna Hvězdička v Brně-Líšni je prostorná, bezbariérová, nekuřácká kavárna s velkým hracím koutkem, kde najdete skluzavky, prolézačku, bazén s kuličkami a spoustu hraček, vše určené pro naše malé návštěvníky a jejich rodiče.
To, co Vám žádná jiná dětská kavárna v Brně a okolí nenabídne, je naše SOLNÁ JESKYNĚ , kterou můžete využít při návštěvě u nás.
Pro maminky s malými dětmi máme k dispozici samostatnou místnost s přebalovacím pultem a kojícím křeslem, kterou lze bezplatně využít.
Samozřejmě zde nechybí mikrovlnná trouba k dohřívání pokrmů pro Vaše ratolesti.
K občerstvení nabízíme velký výběr kávy PAVIN ,horké čokolády,velký výběr kvaliních čajů, nealkoholických nápojů, lahvové pivo, limonády, koktejly, poháry, kopečkovou zmrzlinu, medovník, vynikající chlebíčky a námi čerstvě pečené Fornetti, na slaný i sladký způsob, dětské příkrmy a přesnídávky.

Více www.babykavarnahvezdicka.cz

 

P9220654_1.JPGP9220657.JPG

 

 

Cafe & Play

Purkyňova 45, Brno (areál NEPA)

tel.: 605 03 04 05

www.cafeandplay.cz

Popis:
  • první opravdu dětská kavárna v Brně: plocha 300m2, bazén se skluzavkou, 2 domečky Smoby, skákací hrad se skluzavkou, hrací centra Fisher Price, LEGO, houpačky Fisher Price pro miminka ...
  • prostor kavárny je přizpůsobený tak, aby návštěvníci měli od svého stolku dobrý rozhled na hrací koutky a tedy i přehled o svých ratolestech. Hrací koutky jsme rozdělili do tří sekcí dle věku, abychom předešli mnohdy nebezpečnému kontaktu dětí odlišných věkových kategorií a vymezili tak bezpečný prostor pro děti, které ještě samy nechodí
  • široký sortiment nealkoholických nápojů, občerstvení v podobě zákusků ke kávě, zmrzliny, chlebíčků a samozřejmě nápojů a pokrmů pro Vaše děti. Stravu pro děti na požádání ohřejeme, disponujeme také prostorem s dostatečným soukromím k nakojení Vašich nejmenších
  • pravidelné akce, soutěže, dětské diskotéky či promítání pohádek
  •  připravíme narozeninové párty a oslavy ( k tomuto účelu slouží oddělený salonek) je zde i možnost pronájmu celé kavárny
  • otvírací doba:

    PO-PÁ 10-18
    SO-NE 14-18 nebo dle dohody

cafeplay2.jpegcafeplay1.jpeg

Veselá Kavárna

Měříčkova 18, 621 00 Brno - Řečkovice

tel.: 541 211 890, 774 678 469

info@veselakavarna.cz

www.veselakavarna.cz

Popis: Veselá kavárna byla navržena tak, že v centru kavárny je velký herní kout s dostatečným množstvím malých i velkých hraček a prolézačkou pro děti. Okolo herního koutu jsou pak rozmístěny stoly, umožňující rodičům užívání si kavárenské pohody a přitom mohou neustále bezpečně sledovat své hrající si děti.
Na krajích herního koutu jsou také malé stolky, kde děti malují, skládají, modelují nebo si prohlíží knížky. V samostatném rohu je umístěn velký bazén s kuličkami.
Samozřejmostí je přebalovací pult s plenami a ubrousky, stejně jako židličky, nočníky a jiné dětské vybavení.
Veselá kavárna nabízí, kromě odpočinku pro velké a vyžití pro malé, také velký výběr káv kvalitní italské značky Hausbrandt, polední menu, teplá jídla po celý den, nejrůznější nápoje, koktejly, čerstvé džusy, alkoholické nápoje, zmrzlinové poháry, zákusky a další pochutiny.
Otevírací doba:
Po-Pá 9:30 - 19:00 hod.
So-Ne 13:00 - 19:00 hod.


VesKa_01_1.jpg  VesKa_02.jpg  VesKa_03_1.jpg

 

Nově přidané