O projektu

Vážení návštěvníci, vítáme vás na brněnském informačním portálu pro rodinu www.brnoproděti.cz. Rádi bychom vám tento nový projekt představili blíže a napsali něco málo o jeho vzniku.

Přestože Brno jako hlavní metropole Jižní Moravy nabízí spoustu služeb pro děti a rodiče, tyto informace se dostávají k rodičům spíše náhodně, a proto stále mnoho rodičů ani netuší, jaké možnosti pro ně a jejich děti město Brno nabízí.
Zakladatelka, zároveň maminka na mateřské dovolené, se tento problém snažila vyřešit a ve spolupráci s desítkami budoucích i stávajících rodičů vymyslela rodičovský portál, který pomůže rodičům tyto informace zprostředkovat.

Cílem tohoto portálu je tedy vytvořit komplexní informace o nabídce služeb v podobě prezentací místních firem a institucí, a tím rodičům usnadnit rozhodování o trávení volného času s dětmi, sportovním i uměleckém vyžití dětí, při nákupech, najít správný tábor, ale také informace, kde si rodiče mohou odpočinout a věnovat čas sami sobě s využitím dětského koutku.
Dále jsme tyto informace rozšířili o kulturní přehled a praktický seznam kontaktů na lékařská zařízení, školní instituce, poradny a mnoho dalších.
Pro rychleší orietaci jsme zavedli snadné vyhledávání podle věku dítěte a sekci Co se děje?, kde pravidelně informujeme o novinkách a zajímavých akcích. Celý portál je denně aktualizován.
V případě, že máte jakékoliv návrhy, připomínky či dotazy, kontaktujte nás prostřednictvím rubriky "napište nám", vaše názory jsou pro nás velmi cenné!

 

Nově přidané